Wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Aktualności

Aktualności

Rowery dziecięce - wszystko co trzeba wiedzieć

Chociaż ludzie bardzo różnią się między sobą, istnieje wiele punktów wspólnych, które nas łączą. Takim kulturowym elementem jest między innymi jazda na rowerze. Osoby pochodzące z różnych regionów nie tylko Polski, ale i całego świata, mają wspomnienia związane z nauką jazdy w dzieciństwie. Rower łączy także pokolenia - w końcu pierwsze dwukołowe pojazdy napędzane siłą ludzkich mięśni powstawały już w XIX wieku. Dzisiaj istnieje mnóstwo typów rowerów dla dzieci i osprzętu do nich stworzonego, którym przyjrzymy się bliżej w niniejszym artykule. Zapraszamy Państwa do lektury.

 

Czytaj więcej...


Dwuosobowy samochodzik akumulatory to marzenie każdego dziecka

Dzieci lubią mieć zabawki, które pozwalają im imitować świat dorosłych. Naśladowanie jest podstawowym sposobem na uczenie się nowych rzeczy i pełni niezwykle istotną rolę w rozwoju każdego dziecka. Właśnie dlatego tak popularne są zabawkowe zestawy kuchenne, maszyny do szycia, kasy fiskalne, czy samochodziki. Dzisiaj technologia umożliwia nam znacznie więcej niż kiedyś, można nawet znaleźć dla swojego dziecka bezpieczne auto na akumulator terenowe. W takim samochodziku dziecko poczuje się, jakby sterowało prawdziwych wozem.

 

Czytaj więcej...


Motocykl akumulatorowy - frajda dla dzieci i rodziców

Dzieci przepadają za zabawkami interaktywnymi które nie są statyczne tylko po prostu "coś robią". W końcu znacznie bardziej atrakcyjna jest zabawa robotem chodzącym i wydającym dźwięki, niż takim, który się nie rusza i trzeba go przesuwać. Dzisiaj rodzic ma do dyspozycji wiele interesujących zabawek, nawet takich z możliwością zdalnego sterowania przez dziecko lub osobę dorosłą. O samochodach z akumulatorem wspominaliśmy już przy okazji poprzednich artykułów, tym razem weźmiemy pod lupę motory dla dzieci na akumulator, które osiągają mniejsze prędkości, dzięki czemu są bardzo bezpieczne, a przy tym dostarczają dzieciom mnóstwo emocji.

 

Czytaj więcej...


Dziewczynki za kierownicą - autka akumulatorowe dla pań

Utarło się błędne przekonanie jakoby dziewczynki nie mogły interesować się motoryzacją. W rzeczywistości dzieci obojga płci lubią bawić się samochodami, a na pewno spodobają im się szczególnie autka na akumulator z pilotem. Takie zabawki umożliwiają nawet najmłodszym dzieciom zapoznawanie się z prawdziwymi pojazdami. Niewielkie repliki są dzisiaj dostępne także w wersji żeńskiej, co sprawia, że również płeć piękna może poruszać się takim pojazdem. Autka na akumulator dla dziewczynek to teraz prawdziwy hit i właśnie one będą naszym przedmiotem zainteresowania w niniejszym artykule.

 

Czytaj więcej...


Przejdź do strony głównej
Copyright © Gordon Toys Wiktoria Pytuk / Realizacja: blur.pl