Wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Dziewczynki za kierownicą - autka akumulatorowe dla pań

Dziewczynki za kierownicą - autka akumulatorowe dla pań

Data dodania: 26-02-2020

Utarło się błędne przekonanie jakoby dziewczynki nie mogły interesować się motoryzacją. W rzeczywistości dzieci obojga płci lubią bawić się samochodami, a na pewno spodobają im się szczególnie autka na akumulator z pilotem. Takie zabawki umożliwiają nawet najmłodszym dzieciom zapoznawanie się z prawdziwymi pojazdami. Niewielkie repliki są dzisiaj dostępne także w wersji żeńskiej, co sprawia, że również płeć piękna może poruszać się takim pojazdem. Autka na akumulator dla dziewczynek to teraz prawdziwy hit i właśnie one będą naszym przedmiotem zainteresowania w niniejszym artykule.
 

Jak ma wyglądać auto dla dziewczynki?

 

auto na akumulator cabrioSamochody na akumulator dla dziewczynek nie mają pod żadnym względem gorszych parametrów niż modele w wersji dla chłopców. Dostępne są one za to w ciekawych wariantach kolorystycznych, które z pewnością spodobają się każdej młodej damie. Dodatkowo każde auto na akumulator cabrio może zostać wzbogacone o grafiki z ulubionych bajek dziewczynki. Wiele młodych osóbek decyduje się jednak na bardziej stonowane barwy. Nie dla każdej dziewczyny róż i inne jaskrawe kolory są atrakcyjne, nie zawsze też kolorów musi być dużo. Niektóre panienki wolą po prostu czarne, ciemnoniebieskie lub zielone samochody na akumulator z pilotem. Wszystko zależy od gustu dziecka, które będzie danym samochodem jeździć.


Pilot do zdalnego sterowania i różne warianty samochodów

 

Bardzo przydatnym gadżetem może być specjalny pilot do zdalnego sterowania pojazdem. Wspominaliśmy w poprzednich artykułach, że auto na akumulator dla 3 latkataki pilot może pomóc rodzicowi na kontrolowanie prędkości auta, a nawet umożliwia jego zatrzymanie, gdyby dziecko odjeżdżało zbyt daleko lub miało wjechać w jakiś obiekt. Auto na akumulator dla 3 latka może być nieco zbyt szybkie na samym początku, dlatego żeby nasza dziewczynka przyzwyczaiła się do kierowania pojazdem, warto najpierw nauczyć ją sterować samochodem za pomocą pilota, później sadzać ją za kierownicą, przy czym kierować będzie rodzić, a dopiero na końcu pozwolić dziecku na samodzielną jazdę. Każdy etap nauki będzie świetną zabawą tylko nieco inną, to sprawia że samochody na akumulator z pilotem nie nudzą się i można poznawać je ciągle na nowo. Dzieci lubią uczyć się nowych rzeczy, a dodatkowy czas spęczony z córeczką może pomóc w budowaniu silniejszych więzi. Samochody sterowane za pomocą pilota występują w bardzo dużej ilości wariantów. Dla niektórych dzieci najlepszą opcją będzie na przykład terenowe auto na akumulator buggy. W wersji moro świetnie nada się do pokonywania błota i wzniesień. Można zdecydować się też na modele wielu znanych na świecie marek. Teraz jeśli chodzi o tego typu sprzęt, rodzic ma niemal nieograniczone możliwości wyboru. Warto z tego skorzystać.

Podczas wybierania prezentu dla dziecka nie jest dobrze kierować się stereotypami. Najlepiej porozmawiać z córeczką, nawet jeśli jest jeszcze mała i zastanowić się razem, jaka zabawka będzie jej najbardziej odpowiadała, a jeśli to będzie samochodzik na akumulator, to jaki powinien mieć kolor lub ewentualne grafiki. Dzięki temu dziecko będzie zadowolone nie tylko z zabawki, ale przede wszystkim z tego, że zostało przez dorosłych zapytane o opinię.


Przejdź do strony głównej
Copyright © Gordon Toys Wiktoria Pytuk / Realizacja: blur.pl